O nás

Společnost PR. SP Comp. s.r.o. je středně velkou firmou, která byla založena v lednu roku 2011 a již od té doby úspěšně operuje na českém trhu informačních a komunikačních technologií. Firma se zaměřuje na analýzu, návrh, realizaci a servis projektů provozní, datové a komunikační infrastruktury společností. Nadále se společnost zabývá v rámci informačních technologií správou datových uložišť a správou datových serverů, mimo jiné tyto služby poskytuje provozovatelům společnosti Shell Czech Republic a.s..

Nadále se společnost PR. SP Comp. s.r.o. zabývá správou nemovitostí. Klientům poskytuje komplexní služby, zahrnující vedení účetnictví, administrativně správní činnost, služby související s provozem, údržbou a opravami objektů (zajišťování technických služeb, havarijní služby, pravidelný úklid) V současné době spravuje nemovitost na Praze 1.

Společnost PR. SP Comp. s.r.o. se také zabývá pracovně-personální činností. Společnost oskytuje kompletní personální služby s důrazem na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich přidělení a sližby a péče o zaměstnance.

Partneři

Com-sys TRADE spol. s.r.o.

Společnost Com-Sys TRADE spol. s.r.o. je úspěšnou společností operující na českém trhu informačních a komunikačních technologií. Je zaměřena na analýzu, návrh, realizaci a servis projektů provozní, datové a komunikační infrastruktury společností a organizací se zaměřením na služby správy, managementu, servicedesku a helpdesku.

Shell

Společnost Shell je celosvětová skupina energetických a petrochemických společností. V České republice Shell působí prostřednictvím společnosti Shell Czech Republic, a.s.